
Тяга керма. FIAT, OPEL передн. вісь (Вир-во Lemferder)
1 050 ₴
- В наявності
- Код: 4600858418
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Тяга керма. FIAT, OPEL передн. вісь (Вир-во Lemferder)
Номер деталі 35651 01, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 40x320x40мм., орієнтовна вага - 0,62500кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 35651 01 |
| Виробник | Lemforder |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Opel, Fiat |
| Висота | 40 мм |
| Довжина | 40 мм |
| Сумісність з моделлю | Doblo, Combo |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.62500 кг |
| Ширина | 320 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 050 ₴
