
Тяга стаб. BMW передн. вісь (Вир-во Lemferder)
1 280 ₴
- В наявності
- Код: 4600858423
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Тяга стаб. BMW передн. вісь (Вир-во Lemferder)
Номер деталі 35440 02, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 90x260x50мм., орієнтовна вага - 0,53000кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 35440 02 |
| Виробник | Lemforder |
| Стан | Новий |
| Місце встановлення | Передній |
| Висота | 50 мм |
| Довжина | 249 мм |
| Тип штока | Шток підвіски |
| Матеріал | Сталь |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | X5, X6 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.53000 кг |
| Ширина | 260 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 280 ₴
