Важіль підв. BMW передн. вісь (Вир-во Lemferder)
Номер деталі 35997 01, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 120x410x50мм., орієнтовна вага - 2,95000кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 35997 01 |
| Виробник | Lemforder |
| Стан | Новий |
| Місце встановлення | Задній |
| Висота | 50 мм |
| Довжина | 120 мм |
| Тип важеля | Контрольний |
| Матеріал | Лита сталь |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | X5, X6 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2.95000 кг |
| Ширина | 410 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте

