
Тяга стабілізатора FORD MONDEO IV, S-MAX, VOLVO S60 II, V70 III 06 зад. міст (Вир-во LEMFORDER)
1 070 ₴
- В наявності
- Код: 4600858434
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Тяга стабілізатора FORD MONDEO IV, S-MAX, VOLVO S60 II, V70 III 06 зад. міст (Вир-во LEMFORDER)
Номер деталі 35430 01, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 80x200x60мм., орієнтовна вага - 0,30000кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 35430 01 |
| Виробник | Lemforder |
| Стан | Новий |
| Тип штока | Шток підвіски |
| Висота | 60 мм |
| Довжина | 179 мм |
| Місце встановлення | Задній правий |
| Матеріал | Сталь |
| Сумісність з маркою | Volvo, Ford |
| Сумісність з моделлю | S-Max, V70, S60, XC60, XC70, Mondeo, S80 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.30000 кг |
| Ширина | 200 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 070 ₴
