
Важіль MERCEDES S-CLASS (W221) 05-13 перед. міст зліва (Вир-во LEMFORDER)
4 740 ₴
- В наявності
- Код: 4600858436
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Важіль MERCEDES S-CLASS (W221) 05-13 перед. міст зліва (Вир-во LEMFORDER)
Номер деталі 35559 01, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 80x410x90мм., орієнтовна вага - 4,10000кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 35559 01 |
| Виробник | Lemforder |
| Стан | Новий |
| Місце встановлення | Задній |
| Висота | 90 мм |
| Довжина | 80 мм |
| Тип важеля | Контрольний |
| Матеріал | Лита сталь |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | S-Class |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 4.10000 кг |
| Ширина | 410 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 740 ₴
