
Важіль MERCEDES S-CLASS 01-13 перед. міст праворуч (Вир-во LEMFORDER)
4 730 ₴
- В наявності
- Код: 4600858437
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Важіль MERCEDES S-CLASS 01-13 перед. міст праворуч (Вир-во LEMFORDER)
Номер деталі 35560 01, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 70x420x80мм., орієнтовна вага - 3,21300кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 35560 01 |
| Виробник | Lemforder |
| Стан | Новий |
| Місце встановлення | Задній |
| Висота | 80 мм |
| Довжина | 70 мм |
| Тип важеля | Контрольний |
| Матеріал | Лита сталь |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | S-Class |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 3.21300 кг |
| Ширина | 420 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 730 ₴
