
Важіль підв. FIAT, HYUNDAI, OPEL, SAAB передн. вісь (Вир-во Lemferder)
7 420 ₴
- В наявності
- Код: 4600858440
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Важіль підв. FIAT, HYUNDAI, OPEL, SAAB передн. вісь (Вир-во Lemferder)
Номер деталі 36926 01, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 380x550x50мм., орієнтовна вага - 3,00000кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 36926 01 |
| Виробник | Lemforder |
| Стан | Новий |
| Тип важеля | Контрольний |
| Висота | 50 мм |
| Довжина | 380 мм |
| Місце встановлення | Лівий |
| Матеріал | Алюміній |
| Сумісність з маркою | Opel, Fiat, Saab |
| Сумісність з моделлю | Signum, 9-3X, Croma, 9-3, Vectra |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 3 кг |
| Ширина | 550 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 420 ₴
