
Тяга стаб. FIAT, ISUZU, OPEL, THINK задн. вісь (Вир-во Lemferder)
1 330 ₴
- В наявності
- Код: 4600858442
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Тяга стаб. FIAT, ISUZU, OPEL, THINK задн. вісь (Вир-во Lemferder)
Номер деталі 35432 01, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 70x150x40мм., орієнтовна вага - 0,32500кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 35432 01 |
| Виробник | Lemforder |
| Стан | Новий |
| Тип штока | Шток підвіски |
| Висота | 40 мм |
| Довжина | 70 мм |
| Місце встановлення | Задній правий |
| Матеріал | Сталь |
| Сумісність з маркою | Opel, Nissan, Renault |
| Сумісність з моделлю | Movano, Master |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.32500 кг |
| Ширина | 150 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 330 ₴
