
Тяга стаб. CHEVROLET, FIAT, MAZDA, OPEL передн. вісь (Вир-во Lemferder)
Ціну уточнюйте
- В наявності
- Код: 4600858443
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Тяга стаб. CHEVROLET, FIAT, MAZDA, OPEL передн. вісь (Вир-во Lemferder)
Номер деталі 35367 01, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 30x330x40мм., орієнтовна вага - 0,30000кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 35367 01 |
| Виробник | Lemforder |
| Стан | Новий |
| Місце встановлення | Передній |
| Висота | 40 мм |
| Довжина | 300 мм |
| Тип штока | Шток підвіски |
| Матеріал | Пластик |
| Сумісність з маркою | Opel, Chevrolet |
| Сумісність з моделлю | Insignia, Malibu, Astra, Orlando, Volt, Zafira, Cruze, Meriva |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.30000 кг |
| Ширина | 330 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте
