
Важіль підв. PORSCHE, VW передн. вісь (Вир-во Lemferder)
10 480 ₴
- В наявності
- Код: 4600858447
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Важіль підв. PORSCHE, VW передн. вісь (Вир-во Lemferder)
Номер деталі 35732 01, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 290x290x45мм., орієнтовна вага - 0,98000кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 35732 01 |
| Виробник | Lemforder |
| Стан | Новий |
| Місце встановлення | Верхній |
| Висота | 45 мм |
| Довжина | 290 мм |
| Тип важеля | Контрольний |
| Матеріал | Алюміній |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Porsche |
| Сумісність з моделлю | Touareg, Cayenne |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.98000 кг |
| Ширина | 290 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 480 ₴
