
Важіль підв. AUDI, PORSCHE, VW передн. вісь (Вир-во Lemferder)
13 450 ₴
- В наявності
- Код: 4600858449
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Важіль підв. AUDI, PORSCHE, VW передн. вісь (Вир-во Lemferder)
Номер деталі 35737 01, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 410x440x120мм., орієнтовна вага - 5,42000кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 35737 01 |
| Виробник | Lemforder |
| Стан | Новий |
| Місце встановлення | Нижній |
| Довжина | 410 мм |
| Тип важеля | Контрольний |
| Матеріал | Алюміній |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Audi, Porsche |
| Сумісність з моделлю | Touareg, Cayenne, Q7 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 5.42000 кг |
| Висота | 120 мм |
| Ширина | 440 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 450 ₴
