
Тяга стаб. CITROEN, PEUGEOT, TOYOTA передн. вісь (Вир-во Lemferder)
860 ₴
- В наявності
- Код: 4600858450
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Тяга стаб. CITROEN, PEUGEOT, TOYOTA передн. вісь (Вир-во Lemferder)
Номер деталі 35286 01, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 80x80x80мм., орієнтовна вага - 0,20000кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 35286 01 |
| Виробник | Lemforder |
| Стан | Новий |
| Місце встановлення | Передній |
| Ширина | 80 мм |
| Висота | 80 мм |
| Довжина | 92 мм |
| Тип штока | Шток підвіски |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot, Toyota |
| Сумісність з моделлю | 108, C1, 107 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.20000 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 860 ₴
