
Тяга стаб. PEUGEOT передн. вісь (Вир-во Lemferder)
830 ₴
- В наявності
- Код: 4600858451
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Тяга стаб. PEUGEOT передн. вісь (Вир-во Lemferder)
Номер деталі 35303 01, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 50x200x40мм., орієнтовна вага - 0,31500кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 35303 01 |
| Виробник | Lemforder |
| Стан | Новий |
| Місце встановлення | Передній |
| Висота | 40 мм |
| Довжина | 159 мм |
| Тип штока | Шток підвіски |
| Сумісність з маркою | Peugeot |
| Сумісність з моделлю | 405 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.31500 кг |
| Ширина | 200 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 830 ₴
