
Тяга стабілізатора HONDA CIVIC VIII 05- перед. міст (Вир-во LEMFORDER)
1 050 ₴
- В наявності
- Код: 4600858454
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Тяга стабілізатора HONDA CIVIC VIII 05- перед. міст (Вир-во LEMFORDER)
Номер деталі 35414 01, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 60x260x35мм., орієнтовна вага - 0,38100кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 35414 01 |
| Виробник | Lemforder |
| Стан | Новий |
| Тип штока | Шток підвіски |
| Висота | 35 мм |
| Довжина | 226 мм |
| Місце встановлення | Передній |
| Сумісність з маркою | Honda |
| Сумісність з моделлю | Civic |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.38100 кг |
| Ширина | 260 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 050 ₴
