
Опора кульова HYUNDAI i30, KIA C'EED, MAGENTIS 05-перед. міст низ (Вир-во LEMFORDER)
Ціну уточнюйте
- В наявності
- Код: 4600858456
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опора кульова HYUNDAI i30, KIA C'EED, MAGENTIS 05-перед. міст низ (Вир-во LEMFORDER)
Номер деталі 34999 01, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 80x110x80мм., орієнтовна вага - 0,54000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 34999 01 |
| Виробник | Lemforder |
| Стан | Новий |
| Місце встановлення | Нижня |
| Ширина | 110 мм |
| Висота | 80 мм |
| Довжина | 80 мм |
| Сумісність з маркою | Hyundai, Kia |
| Сумісність з моделлю | Magentis, Carens, Cerato Koup, I30, Pro Ceed, Elantra, Ceed, Cerato |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.54000 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте
