
Тяга стаб. CITROEN, MITSUBISHI, PEUGEOT передн. вісь (Вир-во Lemferder)
Ціну уточнюйте
- В наявності
- Код: 4600858457
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Тяга стаб. CITROEN, MITSUBISHI, PEUGEOT передн. вісь (Вир-во Lemferder)
Номер деталі 34911 01, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 100x300x30мм., орієнтовна вага - 0,21000кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 34911 01 |
| Виробник | Lemforder |
| Стан | Новий |
| Тип штока | Шток підвіски |
| Висота | 30 мм |
| Довжина | 264 мм |
| Місце встановлення | Передній правий |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot |
| Сумісність з моделлю | Eclipse Cross, Lancer, ASX, C-Crosser, Outlander, 4007, 4008 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.21000 кг |
| Ширина | 300 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте
