
Фільтр салону NISSAN TEANA, MURANO (вир-во Bosch)
450 ₴
- В наявності
- Код: 4600874813
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фільтр салону NISSAN TEANA, MURANO (вир-во Bosch)
Номер деталі 1 987 432 237, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 220x220x20мм., орієнтовна вага - 0,20000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 1 987 432 237 |
| Виробник | Bosch |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Nissan |
| Сумісність з моделлю | Murano, Teana |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.20000 кг |
| Висота | 20 мм |
| Довжина | 220 мм |
| Ширина | 220 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 450 ₴
