
Фільтр салону PORSCHE CAYENNE II, VW TOUAREG II (вир-во Bosch)
720 ₴
- В наявності
- Код: 4600874814
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фільтр салону PORSCHE CAYENNE II, VW TOUAREG II (вир-во Bosch)
Номер деталі 1 987 435 512, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 200x200x200мм., орієнтовна вага - 0,23400кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 1 987 435 512 |
| Виробник | Bosch |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Porsche |
| Сумісність з моделлю | Touareg, Cayenne |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.23400 кг |
| Висота | 200 мм |
| Довжина | 200 мм |
| Ширина | 200 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 720 ₴
