Накінечник керма. ALFA ROMEO 147, 156, 166 (Вир-во Moog)
Номер деталі AL-ES-0050, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 80x130x60мм., орієнтовна вага - 0,38000кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | AL-ES-0050 |
| Виробник | Moog |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Lancia, Alfa Romeo |
| Висота | 60 мм |
| Довжина | 80 мм |
| Сумісність з моделлю | Thesis, 156, GT |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.38000 кг |
| Ширина | 130 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте

