Сайлентблок важеля ALFA ROMEO 145,146,GTV (Вир-во Moog)
Номер деталі AL-SB-3170, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 50x60x50мм., орієнтовна вага - 0,40000кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | AL-SB-3170 |
| Виробник | Moog |
| Висота | 50 мм |
| Стан | Новий |
| Місце встановлення | Передній |
| Ширина | 60 мм |
| Довжина | 83 мм |
| Діаметр зовнішній | 20 мм |
| Сумісність з маркою | Lancia, Fiat |
| Сумісність з моделлю | Dedra, Delta, Tempra, Tipo |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.40000 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте

