
Опора кульова AUDI 80 (Вир-во Moog)
640 ₴
- В наявності
- Код: 4600904729
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опора кульова AUDI 80 (Вир-во Moog)
Номер деталі AU-BJ-7177, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 90x215x75мм., орієнтовна вага - 0,70000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | AU-BJ-7177 |
| Виробник | Moog |
| Стан | Новий |
| Місце встановлення | Передня права |
| Висота | 46 мм |
| Довжина | 73 мм |
| Розмір конуса | 19 мм |
| Тип кріплення | Під болт |
| Кількість монтажних отворів | 3 |
| Сумісність з маркою | Audi |
| Сумісність з моделлю | Coupe, 80 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.70000 кг |
| Ширина | 215 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 640 ₴
