Стійка стаб. AUDI A6 (Вир-во Moog)
Номер деталі AU-LS-5421, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 90x200x50мм., орієнтовна вага - 0,25000кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | AU-LS-5421 |
| Виробник | Moog |
| Стан | Новий |
| Місце встановлення | Задній правий |
| Висота | 50 мм |
| Довжина | 100 мм |
| Тип штока | З'єднувальний |
| Сумісність з маркою | Audi |
| Сумісність з моделлю | A6 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.25000 кг |
| Ширина | 200 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 710 ₴

