Втулки стабілізатора AUDI A3, SKODA OCTAVIA I, VW GOLF IV 96-10 зад. міст (Вир-во MOOG)
Номер деталі AU-SB-4847, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 40x40x25мм., орієнтовна вага - 0,02000кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | AU-SB-4847 |
| Виробник | Moog |
| Висота | 25 мм |
| Стан | Новий |
| Діаметр зовнішній | 21 мм |
| Ширина | 40 мм |
| Довжина | 39 мм |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Audi, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Bora, Toledo, A3, Octavia, Leon, TT, Golf, New Beetle |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.02000 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 380 ₴

