Тяга керма. BMW 3 - Z3 (Вир-во Moog)
Номер деталі BM-AX-4342, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 85x345x65мм., орієнтовна вага - 0,55000кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | BM-AX-4342 |
| Виробник | Moog |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Висота | 65 мм |
| Довжина | 85 мм |
| Сумісність з моделлю | Z3, Z4, 3 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.55000 кг |
| Ширина | 345 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 820 ₴

