Опора кульова BMW 3(E36) 90-00 перед. міст низ (Вир-во MOOG)
Номер деталі BM-BJ-4346, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 90x125x75мм., орієнтовна вага - 0,60000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | BM-BJ-4346 |
| Виробник | Moog |
| Стан | Новий |
| Місце встановлення | Передня права |
| Ширина | 125 мм |
| Висота | 71 мм |
| Довжина | 49.5 мм |
| Розмір конуса | 16.5 мм |
| Тип кріплення | Під прес |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | Z3, 3 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.60000 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 750 ₴

