Тяга керма. BMW 5 - 6 - 7 - 8 (Вир-во Moog)
Номер деталі BM-DS-4214, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 110x410x80мм., орієнтовна вага - 1,10000кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | BM-DS-4214 |
| Виробник | Moog |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Висота | 80 мм |
| Довжина | 110 мм |
| Сумісність з моделлю | 7-Series, 6 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.10000 кг |
| Ширина | 410 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 090 ₴

