Тяга керма. BMW 3 - Z3 (Вир-во Moog)
Номер деталі BM-DS-4339, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 110x470x80мм., орієнтовна вага - 1,20000кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | BM-DS-4339 |
| Виробник | Moog |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Висота | 80 мм |
| Довжина | 110 мм |
| Сумісність з моделлю | Z3, 3 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.20000 кг |
| Ширина | 470 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 460 ₴

