Тяга керма. BMW 5 (Вир-во Moog)
Номер деталі BM-DS-4359, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 80x300x60мм., орієнтовна вага - 0,48000кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | BM-DS-4359 |
| Виробник | Moog |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Висота | 60 мм |
| Довжина | 80 мм |
| Сумісність з моделлю | D10, B10 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.48000 кг |
| Ширина | 300 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 530 ₴

