
Накінечник керма. BMW 5 (Вир-во Moog)
740 ₴
- В наявності
- Код: 4600904789
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Накінечник керма. BMW 5 (Вир-во Moog)
Номер деталі BM-ES-4279, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 110x420x80мм., орієнтовна вага - 0,93500кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | BM-ES-4279 |
| Виробник | Moog |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Висота | 80 мм |
| Довжина | 110 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.93500 кг |
| Ширина | 420 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 740 ₴
