Накінечник керма. BMW 7 (Вир-во Moog)
Номер деталі BM-ES-4351, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 85x345x65мм., орієнтовна вага - 0,85000кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | BM-ES-4351 |
| Виробник | Moog |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Висота | 65 мм |
| Довжина | 85 мм |
| Сумісність з моделлю | 7-Series |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.85000 кг |
| Ширина | 345 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте

