
Стійка стаб. BMW 3 - Z4 (Вир-во Moog)
520 ₴
- В наявності
- Код: 4600904798
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стійка стаб. BMW 3 - Z4 (Вир-во Moog)
Номер деталі BM-LS-0434, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 80x340x70мм., орієнтовна вага - 0,50000кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | BM-LS-0434 |
| Виробник | Moog |
| Стан | Новий |
| Місце встановлення | Передній правий |
| Висота | 70 мм |
| Довжина | 270 мм |
| Тип штока | З'єднувальний |
| Сумісність з маркою | Audi, BMW |
| Сумісність з моделлю | Z4, 80, 3, Coupe |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.50000 кг |
| Ширина | 340 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 520 ₴
