
Стійка стаб. BMW 5 (Вир-во Moog)
570 ₴
- В наявності
- Код: 4600904802
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стійка стаб. BMW 5 (Вир-во Moog)
Номер деталі BM-LS-3675, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 80x340x60мм., орієнтовна вага - 0,47500кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | BM-LS-3675 |
| Виробник | Moog |
| Стан | Новий |
| Місце встановлення | Передній лівий |
| Висота | 60 мм |
| Довжина | 300 мм |
| Тип штока | З'єднувальний |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.47500 кг |
| Ширина | 340 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 570 ₴
