
Сайлентблок важеля BMW 3 (E46) (Вир-во Moog)
780 ₴
- В наявності
- Код: 4600904809
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сайлентблок важеля BMW 3 (E46) (Вир-во Moog)
Номер деталі BM-SB-0353, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 65x65x55мм., орієнтовна вага - 0,35000кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | BM-SB-0353 |
| Виробник | Moog |
| Висота | 55 мм |
| Стан | Новий |
| Місце встановлення | Передній |
| Ширина | 65 мм |
| Довжина | 66 мм |
| Діаметр зовнішній | 19 мм |
| Тип кріплення | Гідравлічне |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | 3, Z4 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.35000 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 780 ₴
