
Сайлентблок важеля BMW 5 - 6 - 7 - 8 - X3-X5 (Вир-во Moog)
460 ₴
- В наявності
- Код: 4600904813
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сайлентблок важеля BMW 5 - 6 - 7 - 8 - X3-X5 (Вир-во Moog)
Номер деталі BM-SB-1591, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 50x50x50мм., орієнтовна вага - 0,25000кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | BM-SB-1591 |
| Виробник | Moog |
| Висота | 50 мм |
| Стан | Новий |
| Місце встановлення | Передній |
| Ширина | 50 мм |
| Довжина | 46 мм |
| Діаметр зовнішній | 12 мм |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | X3, X5, 7-Series, 6 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.25000 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 460 ₴
