
Сайлентблок важеля BMW 5, 6 (Вир-во Moog)
870 ₴
- В наявності
- Код: 4600904814
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сайлентблок важеля BMW 5, 6 (Вир-во Moog)
Номер деталі BM-SB-3694, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 80x130x60мм., орієнтовна вага - 0,58500кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | BM-SB-3694 |
| Виробник | Moog |
| Висота | 60 мм |
| Стан | Новий |
| Місце встановлення | Задній |
| Ширина | 130 мм |
| Довжина | 57 мм |
| Діаметр зовнішній | 16.3 мм |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | X5, 6, 7-Series |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.58500 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 870 ₴
