
Сайлентблок важеля BMW 3-X3-Z1-Z4 (Вир-во Moog)
710 ₴
- В наявності
- Код: 4600904816
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сайлентблок важеля BMW 3-X3-Z1-Z4 (Вир-во Moog)
Номер деталі BM-SB-4842, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 60x60x40мм., орієнтовна вага - 0,29000кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | BM-SB-4842 |
| Виробник | Moog |
| Висота | 40 мм |
| Стан | Новий |
| Місце встановлення | Задній |
| Ширина | 60 мм |
| Довжина | 45.2 мм |
| Діаметр зовнішній | 12.1 мм |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | Z3, Z4, 3 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.29000 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 710 ₴
