
Важіль підвіски BMW 5 (Вир-во Moog)
1 820 ₴
- В наявності
- Код: 4600904817
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Важіль підвіски BMW 5 (Вир-во Moog)
Номер деталі BM-TC-0486, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 90x350x60мм., орієнтовна вага - 0,49000кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | BM-TC-0486 |
| Виробник | Moog |
| Стан | Новий |
| Місце встановлення | Нижній |
| Висота | 60 мм |
| Довжина | 90 мм |
| Матеріал | Алюміній |
| Тип важеля | Контрольний |
| Конструктивні особливості | З гумовим кріпленням |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | 7-Series |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.49000 кг |
| Ширина | 350 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 820 ₴
