
Важіль підвіски BMW 5 (Вир-во Moog)
2 320 ₴
- В наявності
- Код: 4600904823
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Важіль підвіски BMW 5 (Вир-во Moog)
Номер деталі BM-TC-4356, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 110x410x80мм., орієнтовна вага - 1,08000кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | BM-TC-4356 |
| Виробник | Moog |
| Стан | Новий |
| Місце встановлення | Передній |
| Висота | 80 мм |
| Довжина | 110 мм |
| Тип важеля | Контрольний |
| Конструктивні особливості | З гумовим кріпленням |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.08000 кг |
| Ширина | 410 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 320 ₴
