
Тяга керма. CITROEN C5 (Вир-во Moog)
970 ₴
- В наявності
- Код: 4600904831
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Тяга керма. CITROEN C5 (Вир-во Moog)
Номер деталі CI-AX-0863, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 50x310x50мм., орієнтовна вага - 0,56300кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | CI-AX-0863 |
| Виробник | Moog |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Citroen |
| Висота | 50 мм |
| Довжина | 50 мм |
| Сумісність з моделлю | C5 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.56300 кг |
| Ширина | 310 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 970 ₴
