
Тяга керма. CITROEN / PEUGEOT BERLINGO, XSARA PICASSO, PARTNER (Вир-во Moog)
690 ₴
- В наявності
- Код: 4600904832
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Тяга керма. CITROEN / PEUGEOT BERLINGO, XSARA PICASSO, PARTNER (Вир-во Moog)
Номер деталі CI-AX-1707, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 50x450x50мм., орієнтовна вага - 0,64000кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | CI-AX-1707 |
| Виробник | Moog |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot |
| Висота | 50 мм |
| Довжина | 50 мм |
| Сумісність з моделлю | Xsara Picasso, Partner, Berlingo |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.64000 кг |
| Ширина | 450 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 690 ₴
