
Опора кульова CITROEN / PEUGEOT PARTNER / XSARA, BERLINGO (Вир-во Moog)
490 ₴
- В наявності
- Код: 4600904835
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опора кульова CITROEN / PEUGEOT PARTNER / XSARA, BERLINGO (Вир-во Moog)
Номер деталі CI-BJ-0523, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 90x125x75мм., орієнтовна вага - 0,67000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | CI-BJ-0523 |
| Виробник | Moog |
| Стан | Новий |
| Місце встановлення | Передня права |
| Ширина | 125 мм |
| Висота | 75 мм |
| Довжина | 68 мм |
| Розмір конуса | 18 мм |
| Тип кріплення | Під болт |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot |
| Сумісність з моделлю | Xsara Picasso, Xsara, Partner, Berlingo |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.67000 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 490 ₴
