
Опора кульова CITROEN / PEUGEOT PARTNER, BERLINGO, XSARA, ZX (Вир-во Moog)
560 ₴
- В наявності
- Код: 4600904837
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опора кульова CITROEN / PEUGEOT PARTNER, BERLINGO, XSARA, ZX (Вир-во Moog)
Номер деталі CI-BJ-3355, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 75x90x125мм., орієнтовна вага - 0,70000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | CI-BJ-3355 |
| Виробник | Moog |
| Стан | Новий |
| Місце встановлення | Передня права |
| Ширина | 90 мм |
| Висота | 46 мм |
| Довжина | 68 мм |
| Розмір конуса | 16 мм |
| Тип кріплення | Під болт |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot |
| Сумісність з моделлю | ZX, Xsara, Partner, Berlingo |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.70000 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 560 ₴
