
Накінечник керма. CITROEN / FIAT / PEUGEOT C8/ULYSSE/807, PHEDRA (Вир-во Moog)
620 ₴
- В наявності
- Код: 4600904846
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Накінечник керма. CITROEN / FIAT / PEUGEOT C8/ULYSSE/807, PHEDRA (Вир-во Moog)
Номер деталі CI-ES-2466, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 80x130x60мм., орієнтовна вага - 0,40000кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | CI-ES-2466 |
| Виробник | Moog |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot, Lancia, Fiat |
| Висота | 60 мм |
| Довжина | 80 мм |
| Сумісність з моделлю | Expert, Jumpy, Scudo, Ulysse |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.40000 кг |
| Ширина | 130 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 620 ₴
