
Накінечник керма. CITROEN / FIAT / PEUGEOT JUMPER / DUCATO / BOXER (Вир-во Moog)
650 ₴
- В наявності
- Код: 4600904848
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Накінечник керма. CITROEN / FIAT / PEUGEOT JUMPER / DUCATO / BOXER (Вир-во Moog)
Номер деталі CI-ES-5120, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 80x340x90мм., орієнтовна вага - 1,00000кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | CI-ES-5120 |
| Виробник | Moog |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot, Fiat |
| Висота | 90 мм |
| Довжина | 80 мм |
| Сумісність з моделлю | Jumper, Ducato, Boxer |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1 кг |
| Ширина | 340 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 650 ₴
