
Стійка стаб. CITROEN / FIAT / PEUGEOT JUMPY / SCUDO / EXPERT (Вир-во Moog)
720 ₴
- В наявності
- Код: 4600904849
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стійка стаб. CITROEN / FIAT / PEUGEOT JUMPY / SCUDO / EXPERT (Вир-во Moog)
Номер деталі CI-LS-7259, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 88x345x65мм., орієнтовна вага - 0,50000кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | CI-LS-7259 |
| Виробник | Moog |
| Стан | Новий |
| Місце встановлення | Передній правий |
| Висота | 65 мм |
| Довжина | 263 мм |
| Тип штока | З'єднувальний |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot, Fiat |
| Сумісність з моделлю | Jumpy, Scudo, Expert |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.50000 кг |
| Ширина | 345 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 720 ₴
