
Сайлентблок важеля CITROEN C3 (Вир-во Moog)
500 ₴
- В наявності
- Код: 4600904850
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сайлентблок важеля CITROEN C3 (Вир-во Moog)
Номер деталі CI-SB-0934, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 70x70x50мм., орієнтовна вага - 0,20500кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | CI-SB-0934 |
| Виробник | Moog |
| Висота | 50 мм |
| Стан | Новий |
| Місце встановлення | Передній |
| Ширина | 70 мм |
| Довжина | 56 мм |
| Діаметр зовнішній | 18.1 мм |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot |
| Сумісність з моделлю | C2 Enterprise, 1007, C2, C3 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.20500 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 500 ₴
