Тяга керма. CHEVROLET LACETTI, NUBIRA (Вир-во Moog)
Номер деталі DE-AX-1821, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 50x450x50мм., орієнтовна вага - 0,70000кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | DE-AX-1821 |
| Виробник | Moog |
| Стан | Новий |
| Сумісність з моделлю | Nubira |
| Висота | 50 мм |
| Довжина | 50 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.70000 кг |
| Ширина | 450 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте

