
Опора кульова CHEVROLET AVEO 05 перед. міст (Вир-во MOOG)
540 ₴
- В наявності
- Код: 4600904854
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опора кульова CHEVROLET AVEO 05 перед. міст (Вир-во MOOG)
Номер деталі DE-BJ-2469, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 100x200x50мм., орієнтовна вага - 0,72000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | DE-BJ-2469 |
| Виробник | Moog |
| Стан | Новий |
| Місце встановлення | Передня |
| Ширина | 200 мм |
| Висота | 18 мм |
| Довжина | 100 мм |
| Розмір конуса | 17.3 мм |
| Тип кріплення | Під болт |
| Сумісність з маркою | Chevrolet |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.72000 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 540 ₴
