
Опора кульова CHEVROLET REZZO, TACUMA (Вир-во Moog)
650 ₴
- В наявності
- Код: 4600904855
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опора кульова CHEVROLET REZZO, TACUMA (Вир-во Moog)
Номер деталі DE-BJ-2473, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 90x120x70мм., орієнтовна вага - 0,68000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | DE-BJ-2473 |
| Виробник | Moog |
| Стан | Новий |
| Місце встановлення | Передня |
| Ширина | 120 мм |
| Висота | 70 мм |
| Довжина | 90 мм |
| Тип кріплення | Під болт |
| Сумісність з маркою | Chevrolet |
| Сумісність з моделлю | Rezzo |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.68000 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 650 ₴
