
Накінечник керма. CHEVROLET AVEO (Вир-во Moog)
660 ₴
- В наявності
- Код: 4600904859
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Накінечник керма. CHEVROLET AVEO (Вир-во Moog)
Номер деталі DE-ES-3894, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 130x210x60мм., орієнтовна вага - 0,70000кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | DE-ES-3894 |
| Виробник | Moog |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Chevrolet |
| Висота | 60 мм |
| Довжина | 130 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.70000 кг |
| Ширина | 210 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 660 ₴
